Czech

Dobrý den, jmenuji se Shelly a jsem majitelkou ABC ESL Canda. Jedná se o studium a pobyt na jednom, místě 24 hodin s Vaším učitelem a s novými přáteli! Váš pobyt budete trávit v nejbezpečnějším městě Kanady! Toronto se skládá z mnoha částí, ABC ESL Canada se nachází v části zvané Mississauga.
A co je pro Vás velice důležité je, že Kanadský dolar je levnější než USA dolar.

Běžný program:
$660.00 4 Týdny Pobytu (pokoj a celodenní strava)
$680.00 4 Týdny Výuky
$50.00 Vyzvednutí na letišti
$50.00 Odvoz zpět na letiště

Nemůžeme Vám zaručit místo v našich hodinách případně pobyt, pokud nezašlete registrační zálohu ve výši $200.00. Záloha je nevratná!
Nově Vám můžeme nabídnout pojištění: Úrazové + léčební výlohy od Air Flight/Common Carrier Accident Insurance. Cena je $2.00 na jeden den.
Maximum je 5 studentů v jedné třídě! Hodina se skládá z gramatiky, konverzace a případných her . Většina soukromých škol nabízí program s minimálně 15 studenty v jedné třídě. Jaro a léto jsou nejrušnějším obdobím pro Vaše studium.
Je zde mnoho míst pro využití Vašeho volného času po skončení výuky. Fitness, turistické stezky. Případné výlety: Niagárské Vodopády, Ottawa, Montreal,Toronto a mnoho zajímavých míst. Levné nákupy jsou samozřejmostí od elektroniky až po oblečení všech značek.
Prosím kontaktujte mne, pokud potřebujete přesnější vysvětlení. Třídy pro tento rok jsou již skoro zaplněny, pokud máte zájem, je třeba mne kontaktovat zda-li je volné místo ve Vámi požadovaném termínu.
Věk našich studentů není omezen. Máme studenty od 5-99 let. Nejčastěji se jedná o studenty ve věku od 15-30 let.


Těšíme se na Vás